• Magazyn Polski PingPong

PingPong - Najnowsze wiadomości, ciekawe artykłuy, wywiady, największe polskie forum

• Najnowsze wiadomości
  • Czeska Karwina zaprasza na turniej!

W sobotę 17 listopada w czeskiej Karwinie odbędzie się 10. memoriał Karla Michaleskeho w tenisie stołowym. Zawody przeznaczone są dla dzieci i młodzieży.

• Znamy zwycięzców 3. Grand Prix Polski weteranów

Dorota Paluch, Halina Siewert, Alicja Skrzypicka, Jacek Flaumenhaft, Kostyantyn Pushkarov, Jan Molęda, Henryk Prusiński, Bronisław Kurzak, Henryk Glura i Henryk Mryc wygrali 3. Grand Prix Polski weteranów, które odbyło się w Wiśle.

• Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w tenisie stołowym "Rakietka - Deska"

11 listopada, w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w hali OSR "Victoria" w Bielsku-Białej przy ul. Bratków 16 odbędzie się trzecia edycja Otwartych Mistrzostw Bielska-Białej w tenisie stołowym "Rakietka - Deska".

• Zapraszamy na II Grand Prix Sosnowca

W niedzielę 11 listopada w Sosnowcu zostanie rozegrany drugi turniej XXVII edycji Grand Prix Sosnowca.

• Znamy zwycięzców XXVIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego

Marcin Lasota, Grzegorz Marciniec, Bogusław Balawajder, Jerzy Wrzód, Kamil Smołka i Izabela Marciniec wygrali XXVIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym.

• KTS Gliwice lepszy od TTS II Bytom w 2. lidze!

W meczu dwóch najlepszych drużyn w tym sezonie w 2. lidze śląsko-opolskiej, KTS Gliwice pokonał TTS II Bytom 7:3.

• Zuzanna Wielgos i Mateusz Zalewski wygrali 1. GP Polski kadetów

Zuzanna Wielgos (Politechnika Rzeszowska) i Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra) wygrali 1. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

• Zapraszamy na II GP Gorzowa Śląskiego

W niedzielę 14 października w Gorzowie Śląskim zostanie rozegrany drugi turniej z cyklu XIII Grand Prix Gorzowa Śląskiego w tenisie stołowym.

• Samuel Kulczycki i Natalia Bajor wygrali 1. GP Polski seniorów!

Samuel Kulczycki (OLIMPIA-UNIA Grudziądz) i Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) wygrali 1. Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym.

• Turniej z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W sobotę 10 listopada w Praszce odbędzie się ogólnopolski turniej tenisa stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

• Li Qian mistrzynią Europy! Brązowy medal Katarzyny Grzybowskiej-Franc!

Doskonałe zagrały nasze zawodniczki w mistrzostwach Europy w tenisie stołowym. Mistrzynią Europy została Li Qian, która w finale pokonała Ukrainkę Margarytę Pesotską 4:2. Brązowy medal wywalczyła Katarzyna Grzybowska-Franc, ulegając w półfinale Li Qian.

• Zapraszamy na III Grand Prix Kóz

Już jutro w Kozach zostanie rozegrany trzeci turniej z cyklu Grand Prix Kóz w tenisie stołowym.

• ME 2020 w Warszawie!

W czasie odbywającego się w hiszpańskim Alicante Kongresu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego, delegacja Polskiego Związku Tenisa Stołowego przedstawiła ofertę organizacji Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym w 2020 roku.

• Jarosław Mras i Antoni Biedziuk mistrzami Polski amatorów. KTS Kozienice najlepszą drużyną!

Jarosław Mras (Lębork) i Antoni Biedziuk (IKS Jezioro Tarnobrzeg) zostali mistrzami Polski amatorów w tenisie stołowym w kategorii zawodników zrzeszonych i niepełnosprawnych. Najlepszą amatorską drużyną w Polsce został KTS Kozienice. Zawody rozegrano w Poczesnej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesnej - Krzysztofa Ujmy.

• Jarosław Mars i Antoni Biedziuk mistrzami Polski amatorów. KTS Kozienice najlepszą drużyną!

Jarosław Mars (Lębork) i Antoni Biedziuk (IKS Jezioro Tarnobrzeg) zostali mistrzami Polski amatorów w tenisie stołowym w kategorii zawodników zrzeszonych i niepełnosprawnych. Najlepszą amatorską drużyną w Polsce został KTS Kozienice. Zawody rozegrano w Poczesnej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesnej - Krzysztofa Ujmy.

• Znamy zwycięzców turnieju w Częstochowie

Michał Minda, Matylda Hadryś, Karol Jabłoński i Tomasz Wrześniak wygrali turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa SPIN Częstochowa.

• Robert Klafczyński najlepszy w Zabrzu!

Robert Klafczyński wygrał letni turniej tenisa stołowego, który rozegrano w Zabrzu. Klafczyński zwyciężył w kategorii amatorów i open.

• Za nami MINI DRZONKÓW CUP 2018

VII-ta edycja Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego - MINI DRZONKÓW CUP 2018 za nami. W dniach 30.08.-02.09.2018 na obiektach WOSiR w Drzonkowie, na dwóch halach sportowych, na 54 stołach rozegrano kilka tysięcy pojedynków.

• Zapisz się na Mistrzostwa Polski Amatorów!

Do 12 września przyjmujemy zgłoszenia na Mistrzostwa Polski Amatorów w tenisie stołowym, które w tym roku odbędą się w Poczesnej. Do wczoraj zgłosiło się 40. zawodników i zawodniczek i na razie trzy drużyny.

• Zbigniew Nęcek nowym trenerem reprezentacji Polski kobiet!

Zbigniew Nęcek został nowym trenerem narodowym reprezentacji Polski kobiet. Nęcek zastąpił na tym stanowisku Michała Dziubańskiego.

• Uczcili pamięć Jarosława Kamińskiego

Paweł Gąsiorski (Cisie), Waldemar Glanowski (Olkusz) i Jakub Glanowski (Rabsztyn) wygrali memoriał im. Jarosława Kamińskiego, który odbył się w Poczesnej.

• Zapraszamy na JKTS OPEN 2018

Już jutro w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się 46. Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach młodzieżowych JKTS OPEN 2018 o Puchar Prezydenta Jastrzębiu-Zdroju.

• Zapraszamy na memoriał im. Jarosława Kamińskiego

W niedzielę 26 sierpnia w Poczesnej odbędzie się memoriał im. Jarosława Kamińskiego w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Poczesnej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna - Krzysztofa Ujmy.

• Znamy zwycięzców X Międzynarodowego Memoriału im. Andrzeja Wiśniowskiego

Kinga Hawro, Tomasz Wrześniak, Hubert Kośkiewicz, Sławomir Brak, Waldemar Glanowski, Jerzy Tokarski, Mariusz Baron i Mateusz Gołębiowski wygrali X Międzynarodowy Memoriał im. Andrzeja Wiśniowskiego w tenisie stołowym.

• Zapraszamy na memoriał Andrzeja Grubby

W najbliższy weekend w Starogardzie Gdańskim odbędzie się XXIII Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby, który jest zarazem XIV Memoriałem Andrzeja Grubby.